Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodník – automatizace (40-65.000 Kč)

referenční číslo: 8013 | aktuálnost: 18.01.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený obchodník a orientujete se v oblasti automatizace a řídicích systémů? Máte vzdělání v oboru elektro a domluvíte se anglicky? Chcete se stát součástí významné a inovativní společnosti? Pokud ano, reagujte na pracovní pozici OBCHODNÍK – AUTOMATIZACE ještě dnes!

Významná a dynamická společnost hledá kandidáty na pracovní pozici:

OBCHODNÍK – AUTOMATIZACE (40 - 65 000,- Kč)

Náplň práce

  • Péče o stávající zákazníky
  • Podpora technických řešení u zákazníků
  • Akvizice nových zákazníků
  • Tvorba cenových nabídek
  • Spolupráce na realizaci projektů
  • Prodej automatizačních prvků

Požadujeme

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru
  • Zkušenosti s vedením obchodních jednání
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Znalosti v oblasti řídicích systémů a automatizace
  • Zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme

  • Práci ve společnosti se stabilním zázemím
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Automobil k soukromým účelům
  • Notebook i mobilní telefon
  • Práce je vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: Moravskoslezský a Olomoucký kraj

Mzda: 40 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika, Strojírenství