Typ nabídky

Minimální mzda

Technik BOZP a PO (40-50.000 Kč)

referenční číslo: 19773 | aktuálnost: 24.05.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste člověk, který se nenechá jen tak odbýt a dokáže si sjednat pořádek? Pohybujete se v oblasti bezpečnosti práce a domluvíte se anglicky? Chcete pracovat pro stabilní přátelskou společnost nabízející zajímavé benefity a odpovídající platové ohodnocení?

Výborně, zašlete nám Váš životopis! Výrobní společnost hledá do svého týmu kandidáta na pozici:

TECHNIK BOZP A PO (40-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Nastavování bezpečnostních směrnic a kontrola jejich dodržování
  • Schvalování strojů do výroby z hlediska bezpečnosti
  • Zajišťování auditů a zpracovánání reportů
  • Vstupní a preventivní školení zaměstnanců
  • Zodpovědnost za související evidenci a agendu
  • Komunikace s kolegy napříč firmou

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Angličtinu - min. mírně pokročilá úroveň
  • Certifikaci v oblasti BOZP, PO
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Aktivní jednání, chuť věci zlepšovat

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Společnost s přátelským kolektivem
  • Možnost účastnit odborných školení
  • Místo výkonu práce: okolí Jindřichova Hradce

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj, Kraj Vysočina

Obor: Bezpečnost, ostraha