Typ nabídky

Minimální mzda

Programátor PLC (45-70.000 Kč)

referenční číslo: 19715 | aktuálnost: 04.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený programátor/ka PLC, anglický jazyk není Váš nepřítel a hledáte změnu zaměstnání, která Vám dá nové možnosti?
Ryze česká společnost rozšiřuje svůj tým programátorů, kterým nabízí stabilní zaměstnání s možností cestování do celého světa.

Přijde Vám nabídka lákavá a chcete se dovědět více informací?
Pan neváhejte a zašlete nám svůj aktuální životopis

Náplň práce

  • Programování průmyslový PC a PLC aplikací
  • Programování a oživení robotů
  • Uvádění strojů a linek do provozu
  • Oživování pohonů
  • Optimalizace, servisní činnost

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření - ideálně elektro
  • Zkušenosti s programováním PLC aplikací
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Ochotu cestovat po celém světě
  • Zkušenosti s uváděním do provozu a servisem

Nabízíme

  • Služební notebook a mobilní telefon
  • Služební automobil i soukromému užití
  • Příplatek 40 % kapesného k cestovním náhradám
  • Flexibilní pracovní doba
  • Pozice vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 45 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství