Typ nabídky

Minimální mzda

Montér - výtahy

referenční číslo: 19676 | aktuálnost: 16.03.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Pohybujete se v oblasti elektrotechniky? Máte zkušenost s každodenními výjezdy a baví Vás komunikovat se zákazníky? Pak jste právě VY tím, koho hledáme!

Stěžejní producent vertikální a horizontální pohyblivé techniky hledá posilu na pozici:

MONTÉR - VÝTAHY (25-30.000 Kč)

Náplň práce

  • Předem plánované montáže výtahů
  • Plánování harmonogramu
  • Provádění montáží přímo u zákazníka
  • Komunikace s technickou podporou
  • Zpracování dokumentace související s montáží

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání, obor elektro
  • Elektro vyhlášku, min. §21
  • Flexibilitu a ochotu cestovat
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • 1 týden dovolené navíc - tzn. 25 dní
  • 3 dny zdravotního volna - "sick days"
  • Příspěvek na stravování (40,- na 80 Kč stravenku)
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění (500 Kč na penzijko)
  • Příspěvek na jazykové kurzy (5000 Kč)
  • Benefit vstupu zdarma do sportovních a relaxačních zařízení (300 Kč příspěvek na sport)
  • Technické vzdělávání a zvyšování kvalifikace/certifikace (na náklady společnosti)
  • Nástup IHNED
  • Místo výkonu práce: Bratislava a okolí

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Slovensko

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl