Typ nabídky

Minimální mzda

Project manager

referenční číslo: 19732 | aktuálnost: 07.04.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete pracovat na jedinečných projektech, zúročit předchozí zkušenosti v Projektovém řízení a dále se rozvíjet? Máte rádi věci pod kontrolou a řešení náročných situací Vás neodradí? Domluvíte se navíc v anglickém jazyce? Potom nám zašlete životopis a zúčastněte se výběrového řízení na pozici:

PROJECT MANAGER

Náplň práce

  • Koordinace několika projektů od zadání po předání zákazníkovi
  • Vedení poptávkového řízení u subdodavatelů
  • Dohled nad stavem zakázky a operativní řešení situace
  • Kontrola předání zakázky u zákazníka
  • Komunikace v anglickém jazyce

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání technického směru
  • Praxi s vedením projektů ve strojírenství
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Organizační schopnosti, komunikativnost

Nabízíme

  • Zajímavé zaměstnání na jedinečném produktu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost profesního rozvoje
  • Odborné a jazykové vzdělávání
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Přátelskou atmosféru na pracovišti
  • Lokalita: Olomoucký kraj

Mzda: 42 000 - 46 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství