Typ nabídky

Minimální mzda

Brusič - svářeč

referenční číslo: 38189 | aktuálnost: 03.01.2020

Kariéra s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho partnera, který zaměstnává v současné době více než 350 zaměstnanců na celkem čtyřech
vlastních lokalitách v Bavorském lese a v sousedních Čechách.
Svou pozornost věnujeme individuálním požadavkům našich
zákazníků v oblasti strojírenské výroby.
Hledáme člověka, který nečeká, až mu někdo práci přidělí, ale je
schopný samostatně plnit stanovené povinnosti a sám přichází
s nápady na zlepšení. Momentálně obsazujeme pozici
BRUSIČ - SVÁŘEČ
JAKÉ ÚKOLY BUDOU VAŠÍ KAŽDODENNÍ
ZÁLEŽITOSTÍ:
- broušení a příprava materiálu před samotným svařováním
- svařování konstrukcí metodou 131, 135, popř. 141,
- realizace projektů v požadované kvalitě, čase a daném
rozpočtu dle technických postupů,
- spolupráce na inventurách výrobního střediska.
USPĚJÍ TI, KTEŘÍ MAJÍ:
- znalosti na úrovni SŠ - nejlépe technického směru
- úspěšnou zkušenost se čtením technické dokumentace,
- platnou svářečskou zkoušku pro požadované metody,
výhodou evropský certifikát pro svařování
- ochotu pracovat a komunikovat s okolím,
- schopnost udržovat pořádek a přehled,
- zdravý selský rozum a iniciativu.
TI, CO USPĚJÍ, MOHOU:
- za nadstandardní práci získat nadstandardní odměnu,
- získat výbornou příležitost a podporu formou vzdělávání a
dalších benefitů a bonusů,
- vytvářet svou vlastní budoucnost v perspektivní firmě,
- získat stabilní zaměstnání i do budoucnosti,
- spojit se s firmou, která ví přesně, co chce a kam jde.
Děkujeme za projevený zájem pracovat v naší společnosti a těšíme
se brzy na viděnou.
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na e-mail ci18@kariera.eu
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.12.2018. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Ostatní