Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník výzkumu a vývoje

referenční číslo: 19702 | aktuálnost: 09.04.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste čerstvými absolventy vysoké školy a během studia jste se zaměřovali na chemické technologie v rámci výroby? Poohlížíte se nyní po zajímavé pracovní příležitosti? Láká Vás být součástí vývojového oddělení výrobní společnosti? Chcete nastartovat svoji kariéru v úspěšné české výrobní společnosti s tradicí, která je velmi úspěšná na tuzemském i zahraničním trhu?

V tom případě na nic nečekejte a zašlete nám svoje CV, takové pracovníky přesně hledáme na tuto pozici:

PRACOVNÍK VÝZKUMU A VÝVOJE (OD 24 000 Kč)

Náplň práce

  • aktivní práce na výzkumu a vývoji nových produktů
  • testování nových technologií a postupů v prostředí laboratoře
  • optimalizování stávajících i nových technologií
  • vývoj s cílem úspor energie a materiálu
  • aktivní spolupráce s dalšími odděleními

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, obor: chemická technologie/chemické inženýrství
  • znalost anglického jazyka alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • zkušenosti s prací v laboratoři
  • zájem o oblast výzkumu a vývoje
  • zodpovědnost, chuť na sobě pracovat a aktivitu

Nabízíme

  • perspektivní práci na HPP vhodnou i pro čerstvé absolventy
  • flexibilní pracovní dobu, 25 dní dovolené
  • závodní stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj

Mzda: 24 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie