Typ nabídky

Minimální mzda

Senior účetní s AJ nebo NJ Praha-východ

referenční číslo: 19692 | aktuálnost: 11.07.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte dlouhodobou praxi na pozici účetní a hledáte uplatnění ve stabilní společnosti s dobrým jménem na trhu? Dokážete se domluvit anglicky či německy? Jste orientováni na výsledek a nebojíte se řešit případné problémy, které mohou nastat?

Pak je tato pozice určena právě Vám!

Významná obchodní společnost hledá kolegy a kolegyně na pozici:

SENIOR ÚČETNÍ s AJ nebo NJ Praha-východ (40-48.000 Kč)

Náplň práce

  • komplexní vedení účetní evidence
  • zpracování přiznání k daním (DPH)
  • zpracování statistik pro vybrané úřady
  • spolupráce při auditu
  • komunikace s daňovými poradci
  • sledování závazků a pohledávek
  • zástup v případě nepřítomnosti vedoucího účtárny

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání (ekonomické zaměření)
  • anglický či německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • předchozí praxi na pozici účetní / senior účetní
  • uživatelskou znalost MS Office
  • analytické myšlení, týmového ducha a pracovní nasazení

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání v uznávané mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • zvýhodněné stravování a stravování na pracovišti
  • služební telefon a notebook k soukromému užití
  • příspěvky na vzdělávání / jazykové kurzy
  • firemní akce
  • termín nástupu: ihned / dohodou
  • místo výkonu: okolí Praha-východ

Mzda: 40 000 - 48 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Ekonomika