Typ nabídky

Minimální mzda

IT analytik a administrátor

referenční číslo: 19654 | aktuálnost: 23.10.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu novou posilu.

Disponujete znalostí SQL? Jste zdatní v rámci MS Office, a nedělá Vám problém pracovat s velkými objemy dat? Data mining Vám není cizí? Pokud toto všechno máte, a zároveň chcete pomáhat i dalším kolegům v rámci společnosti s IT problémy, tak hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • Podpora kolegů v oblasti IT problémů
  • Data mining a tvorba reportů
  • Práce s balíkem MS Office, především s Excelem
  • Postupné zaučení do dalších SW ve společnosti (SAP, Oracle atd.)
  • Komunikace s kolegy

Požadujeme

  • Znalost SQL a velmi dobrou znalost MS Office
  • Praxi s Data mining a základní znalost OOP (nejlépe Java) je velkou výhodou
  • Chuť učit se s novými SW
  • Komunikativnost a chuť dělat podporu dalším uživatelům ve společnosti

Nabízíme

  • Roční bonusy
  • 5 týdnů dovolené, možnost občasného HO
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění i životní pojištění
  • Občerstvení na pracovišti
  • Vzdělávání odborné i jazykové
  • Práci v lokalitě Brno- město

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby