Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer projektů s AJ – automotive

referenční číslo: 19562 | aktuálnost: 21.01.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte práci v České společnosti, kde budete řídit vztah mezi dodavatelem – výrobou - zákazníkem?
Umíte s zorganizovat projekt od poptávky až po spuštění zkušební série?
Mluvíte bez problémů anglicky a chcete jazyk aktivně využívat i dál?
Je automotive prostředí, které Vás láká a motivuje k výsledkům?

Jste to vy, koho hledáme!

Česká výrobní společnost, hledá do svých řad posilu na pozici:
MANAŽER PROJEKTŮ S AJ – AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • Převzetí poptávky od zákazníka
  • Vypracování konkrétní nabídky pro klienta
  • Zajištění projektové dokumentace a výroby prototypu
  • Koordinace výroby zkušební série a předání do sériové výroby
  • Služební cesty k zákazníkům

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxi na pozici vedoucího projektů v automotive
  • Komunikativní znalost angličtiny na obchodní jednání – podmínkou
  • Znalost FMEA a ISO norem 9001 a TS 16 949
  • Pečlivost, organizační schopnosti, samostatnost, odolnost vůči stresu a efektivní řízení své práce

Nabízíme

  • Služební automobil i k soukromému užívání
  • Pružnou pracovní dobu
  • Více jak 4 týdny dovolené
  • Jazykové kurzy a školení
  • Příměstské tábory organizované firmou
  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj, Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství