Typ nabídky

Minimální mzda

Technolog / procesní inženýr

referenční číslo: 19535 | aktuálnost: 02.11.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s nastavováním technologických procesů a domluvíte se anglicky nebo německy? Hledáte dlouhodobé zaměstnání v mezinárodní firmě s jistým kariérním růstem? Pak neváhejte, je zde šance právě pro Vás!

Významná mezinárodní společnost hledá do svého týmu kolegu na pozici:

TECHNOLOG / PROCESNÍ INŽENÝR

Náplň práce

  • koordinace a dohled nad danými projekty
  • nastavení a optimalizace technologických a výrobních postupů
  • aktivní spolupráce s ostatními odděleními (kvalita, konstruktéři, vývoj)
  • školení týmu pracovníků, dohled nad dodržováním postupů
  • objednávání potřebných dílů a zařízení pro výrobu
  • aktivní komunikace se zahraničními zákazníky a dodavateli

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání technického zaměření
  • praxi ve výrobní společnosti na obdobné pozici
  • středně pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka
  • orientaci ve strojních technologiích, popř. LEAN principech
  • pečlivost, důslednost, samostatnost

Nabízíme

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • bonusy dle pracovních výsledků
  • příspěvek na stravování
  • možnost dalšího kariérního růstu
  • místo výkonu práce: okres Nový Jičín

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství