Typ nabídky

Minimální mzda

Java vývojář v oblasti automotive (25.000 - 40.000 Kč)

referenční číslo: 56141 | aktuálnost: 21.10.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Tuzemská zavedená společnost s téměř 25 letou historií hledá vhodného uchazeče na pozici vývojáře webových aplikací. Jedná se o práci na Jihozápadním okraji Brna. Máme vlastní portfolio produktů, které rozšiřujeme a inovujeme a na výsledek si lze šáhnout. SW tým využívá aktuálně celou řadu technologií - Java SE, Java EE pro webové a embedded aplikace, JavaFX pro Raspberry PI, C pro AVR, Visual Basic, C#, Linux (Ubuntu, CentOS), MySQL a další + různé frameworky.

  • programování webových aplikací v rámci menšího vývojového týmu
  • komunikace s tuzemskými a zahraničními partnery
  • podílet se na návrhu architektury systému
  • využití webových technologií v praxi
  • návrh a vývoj nových funkcionalit

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v IT nebo relevantním
  • zkušenost s programovacím jazykem Java (EE)
  • znalost technologie Hibernate
  • znalost webových služeb
  • výhodou zkušenost s technologií JavaScript
  • výhodou zkušenost s technologií Vaadin
  • výhodou zkušenost se Spring framework

Nabízíme

  • práce na Jihozápadním okraji Brna
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • smlouva na dobu neurčitou
  • mobilní telefon i pro soukromé využití
  • plně hrazené stravenky, á 100 kč
  • klidnější pracoviště a volnější organizace
  • prostředí domácí rodinné firmy - kuchyňka, šatna, sprcha
  • pracovní vybavení dle preferencí (2 monitory, NTB a PC)
  • možnost využít firemní auto pro osobní účely
  • pohodlná dojezdnost v rámci IDS

Mzda: 25 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita