Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista logistických toků

referenční číslo: 19488 | aktuálnost: 22.01.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zájem být novým členem týmu, který je zodpovědný za logistiku? Chcete pracovat ve stabilní společnosti, které záleží na svých zaměstnancích? Získali jste zkušenosti v automobilovém průmyslu v oblasti logistiky? Zašlete nám svůj životopis a vykročte s námi k lepším zítřkům!

Náplň práce

  • zajištění logistických toků v závodě
  • plánování výroby
  • koordinace postupů týmu logistiky
  • komunikace se zákazníky

Požadujeme

  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • praxi ve výrobě zaměřenou na plasty min. 2 roky
  • středoškolské vzdělání
  • komunikativnost a seberealizaci
  • aktivního řidiče sk. B
  • výbornou znalost balíčku MS Office

Nabízíme

  • pravidelné prémie
  • náborové příspěvky až ve výši 20.000 Kč
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvky na stravování
  • možnost kariérního růstu
  • firemní akce
  • místo výkonu práce: okres Jičín

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba