Typ nabídky

Minimální mzda

Servisní technik – elektro (30–35.000 Kč)

referenční číslo: 19323 | aktuálnost: 15.11.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §6 a zkušenosti s montáží a servisem elektro zařízení? Nevadí Vám pravidelné výjezdy, avšak bez přespání a v zimních měsících pracujete pouze v elektrodílně? Pak jste pro nás ideální kandidát!

Úspěšná česká společnost hledá pracovníka na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK – ELEKTRO (30–35.000 Kč)

Náplň práce

  • Servis silnoproudých zařízení
  • Analýza a diagnostika závad
  • Řešení závad na elektromechanických zařízeních
  • Pravidelné výjezdy k zákazníkům
  • Telefonická komunikace se zákazníky

Požadujeme

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • Zkušenosti se silnoproudou elektrotechnikou
  • Platnou vyhlášku č. 50/1978 §6
  • Flexibilitu a ochotu cestovat po ČR (v rámci jednoho dne, bez přespávání)
  • Samostatnost, komunikativnost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Práci ve stabilní společnosti
  • Místo výkonu práce: Výjezdy z Brna po celé ČR

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl