Typ nabídky

Minimální mzda

Chemik - metalurg

referenční číslo: 19423 | aktuálnost: 20.12.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vysokoškolské vzdělání chemického směru se zaměřením na metalurgii nebo praxi z této oblasti a hledáte nové pracovní uplatnění? Láká Vás klidnější prostředí menší společnosti? Rádi byste své znalosti a zkušenosti v praxi uplatnili naplno? Hledáte pozici s možností využití cizích jazyků?

Pokud jsou Vaše odpovědi ANO, potom je tato pracovní příležitost pro Vás to pravou!

CHEMIK – METALURG (OD 30 000 Kč)

Náplň práce

  • účast na projektech dle požadavků zákazníka
  • zajištění a příprav technologických postupů
  • působení v analytické laboratoři, výzkumná a vývojová činnost
  • řešení technologických problémů v provozu
  • práce s drahými kovy (rafinace)

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání – chemický obor se zaměřením na metalurgii
  • NEBO adekvátní víceletou praxi z chemického provozu a prací s kovy
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
  • znalost práce s atomovým absorpčním spektrometrem výhodou
  • samostatný přístup, technické myšlení a analytické uvažování

Nabízíme

  • práci na HPP s nástupem možným IHNED
  • příjemné prostředí malé společnosti
  • pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené
  • možnost jazykového vzdělávání přímo na pracovišti
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce: Ústecký kraj

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie