Typ nabídky

Minimální mzda

Trainee - IT tester

referenční číslo: 5ba4f9e1babecf24cb011962 | aktuálnost: 18.10.2018

Raiffeisenbank a.s.

Jste studenty 3. – 5. ročníku vysoké školy a už nyní byste rádi začali stavět základy své kariéry? Chcete mít svou budoucnost pod kontrolou? Zúčastněte se ročního výběrového trainee programu Raiffeisenbank, seznamte se s fungováním banky a získejte cenné zkušenosti od profesionálů v oboru.

Náplň práce

  • Testovat core bankovní aplikace
  • Komunikovat se svými kolegy a kolegy z jiných týmů
  • Učit se bankovní procesy a metodiky
  • Reportovat chyby
  • Pomáhat při organizaci release

Požadujeme

  • Máte chuť se seznamovat s vývojem bankovních systémů
  • Umíte základní komunikaci v angličtině
  • Jste připraven/připravena přijmout zodpovědnost za svou práci
  • Chcete se seznámit SQL příkazy

Nabízíme

V programu budete mít možnost poznat různá pracoviště banky, sledovat manažery a specialisty při práci a následně se svými nápady a dovednostmi aktivně zapojit do fungování oddělení. Můžete přispět přímo ke zlepšování bankovních produktů po studenty. Absolvujete zajímavá školení, kurz bankovní angličtiny. V rámci programu nabízíme také možnost podpory při zpracování diplomové práce.

Ti nejlepší z vás budou mít možnost stát se součástí Nejlepší banky roku 2017 a po absolvování programu získat výhledově práci na hlavní pracovní poměr.

Místo pracoviště: Hvězdova 1716, Praha, 14000

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: tester

Pracovní poměr: Brigáda

Smluvní vztah: Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Studenty Trainee programy