Typ nabídky

Minimální mzda

Asistentka kvality flexibilní pracovní doba

referenční číslo: 5ba39ed3babecf2415003c0b | aktuálnost: 29.10.2018

Adecco spol. s r.o.

Hledáte administrativní pozici s flexibilní pracovní dobou?
Umíte pracovat v systému Excel a psaní emailů v anglickém jazyce Vám nedělá problémy?
Pak možná hledáme právě Vás…
Pro našeho významného klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici Asistent/ka kvality.

Náplň práce

* kontrola reportů z produkce
* doplňovaní dat do systému Excel (přehledy/porovnávaní s daty od ostatních odděleni)
* kontrola návodek
* kontrola organizace na výrobě (úklid/ukládaní materiálu, atd.)
* výdej ochranných pomůcek

Požadujeme

* vhodné pro muže i ženy
* samostatnost, zodpovědný přístup
* pokročila znalost MS Office (zejména program Excel - kontingenční tabulky, formátovaní, základní vzorce, doplňovaní dat)
* anglický jazyk (zejména čtení a psaní - e-maily a dokumenty v angličtině)
* ochotu učit se

Nabízíme

* nástup možný IHNED či DOHODOU
* místo výkonu práce: PLZEŇ - KŘIMICE
* nástupní mzda 20.000 Kč
* flexibilní pracovní doba (s pevným jádrem 10:00-14:00 hodin)
* 5 týdny dovolená
* stravenky po odpracování půl roku
* po zapracování možnost dalšího bonusu

Mzda: 20 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa

Profese: administrativní pracovník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy