Typ nabídky

Minimální mzda

Účetní obchodních kanceláří (H4456)

referenční číslo: 5b9f84d7a5ad950dbb08e496 | aktuálnost: 22.11.2018

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

• vedení účetnictví obchodních kanceláří,
• spolupráce s lokálními daňovými poradci
• komunikace s obchodním týmem
• závěrková a reportingová činnost
• práce v mezinárodním týmu

Požadujeme

vzdělání v oblasti účetnictví, finančního řízení, ekonomiky (alespoň titul bakalář, DiS); znalost AJ na základní komunikační úrovni, preferujeme znalost chorvatštiny nebo srbštiny; předcházející zkušenost na obdobné pozici výhodou, včetně znalosti práce v účetních programech; znalost práce v systému SAP výhodou; znalost práce na PC, znalost MS Office

Nabízíme

• práce v úspěšné nadnárodní společnosti v mezinárodním týmu
• možnost osobního růstu
• finanční ohodnocení 27 - 30tis. Kč, u zájemců se znalostí srbštiny nebo chorvatštiny i více dle znalostí a praxe
• 5 týdnů dovolené
• stravenky, systém kafeterie

Požadované jazykové znalosti

Anglický
srbský
chorvatský

Mzda: 27 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hradec Králové,

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Ekonomika

Profese: finanční účetní, hlavní účetní, junior účetní, samostatná účetní, týmová účetní, účetní

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Kafetérie