Typ nabídky

Minimální mzda

Vedoucí směny v lisovně plastů

referenční číslo: 19312 | aktuálnost: 06.05.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti v plastikářské výrobě a rádi byste našli uplatnění ve stabilní společnosti? Není pro vás překážkou pracovat za nepřetržitého provozu? Orientujete se v technické dokumentaci a rádi vedete tým lidí? Zašlete nám svůj životopis a společně zjistíme vaše možnosti!

Náplň práce

  • zajištění bezproblémového chodu výroby
  • zodpovědnost za personální obsazenost směny
  • následné rozdělení pracovních úkolů
  • kontrola a zajištění splněných plánů v požadovaných termínech

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání technického zaměření
  • zkušenosti s vedením skupiny lidí
  • praxi na obdobné pozici (podmínkou)
  • orientaci v plastikářské výrobě (výhodou)
  • znalost MS Office a schopnost rozhodování
  • ochotu naučit se nové výrobní procesy

Nabízíme

  • pravidelné prémie
  • stravenky a kafeterii
  • příspěvek na dopravu
  • jazykové a počítačové kurzy
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • sportovní a kulturní akce
  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj, Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba