Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro inženýr kvality (28.000 - 34.000 Kč)

referenční číslo: 54428 | aktuálnost: 02.12.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Vážení inženýři, pojďte uplatnit své zkušenosti v nadnárodní společnosti zabývající se vývojem a výrobou pohonných systémů. Jste-li zodpovědný, komunikativní člověk, kterému vyhovuje samostná práce, která vyžaduje velkou zodpovědnost, hledáme právě Vás.
Čekáme my, dodavatelé i zákazníci na nového kolegu. Posílejte CV, těšíme se na Vás.

  • kvalifikace nových dílů
  • vyřizování reklamací - tvorba analýzy kořenových příčin, nápravná opatření apod.
  • zajišťování zákaznických reklamací - tvorba 8D reportů
  • implementace nápravných opatření
  • hodnocení dodavatelů, řešení dodavatelských auditů
  • vyjednávání cen nových dílů u dodavatelů

Požadujeme

  • VŠ - elektro zaměření nutné
  • znalost elektrotechnických obvodů
  • orientace v problematice plošnch desek
  • zkušenost s osazováním desek plošných spojů
  • samostatnost, zodpovědnost, komunikativní člověk
  • Aj - pokročilá znalost pro komunikaci s dodavateli

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní dobu
  • vzdělávací a jazykové kurzy plně hrazené
  • možnost kariérního postupu
  • nadstandardní firemní benefity
  • notebook a mobilní telefon k soukromým účelům
  • zázemí stabilní zahraniční korporace
  • lokalita: Brno-město

Mzda: 28 000 - 34 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti, Automobilový průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita