Typ nabídky

Minimální mzda

CIP agent – pracovník salonku (výpomoc v kuchyňce, doprovod dětí)

referenční číslo: 5b9bc6b1a5ad95432f7d0c9b | aktuálnost: 12.06.2019

Menzies Aviation (Czech), s.r.o.

Společnost Menzies Aviation (Czech), s.r.o., zabývající se odbavením letadel a cestujících na Letišti Václava Havla přijímá uchazeče na pozici:

Náplň práce:

  • doplňování sortimentu v salonku – nápoje, chlebíčky
  • sklízení nádobí
  • plnění myčky atd.

Nabízíme:

  • dlouhodobou práci ve stabilním prostředí úspěšné mezinárodní společnosti
  • kariérní a finanční postup
  • firemní benefity: stravenky, Multisport kartu, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvek na dovolenou formou flexipasů, nadstandartní příspěvky a příplatky ke mzdě, příplatky za přesčasy
  • vybavená odpočinková místnost
  • práce na všechny typy úvazků (HPP, DPČ, zkrácený úvazek)
  • pouze denní směny; 12 hod.
  • kvalitní zaškolení v místě výkonu práce hrazené zaměstnavatelem
  • náborový příspěvek

Požadujeme:

  • dovršení 18ti let
  • zdravotní průkaz
  • velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem
  • trestní bezúhonnost
  • časová flexibilita, spolehlivost

Nástup: ihned/dle dohody

V případě zájmu zašlete CV: prg.hr@menziesaviation.com

nebo volejte:  tel.: 220 116 857, mobil: 778 448 799

                                               www.menziesaviation.cz

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: K Letišti 57/1049, Praha 6, 161 00

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování