Typ nabídky

Minimální mzda

Junior markeťák - i pro absolventy

referenční číslo: 19259 | aktuálnost: 17.05.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš vystudovanou školu v oblasti marketingu? Hledáš uplatnění v tomto oboru, ale chybí ti praxe? Angličtina pro tebe není překážkou a nemáš problém se domluvit? Jsi kreativní? Pak neváhej zaslat svůj životopis!

Výrobní společnost hledá novou posilu do týmu a to na pozici:

JUNIOR MARKEŤÁK - I PRO ABSOLVENTY (do 40000 Kč)

Náplň práce

  • aktualizace sociálních sítí
  • kooperace napříč společností
  • podílení se na marketingových kampaních
  • občasná účast na zahraničních veletrzích
  • komunikace se zahraničními partnery

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru marketing
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost německého jazyka - vítána
  • zkušenost s marketingem - vítána
  • ochotu cestovat

Nabízíme

  • stabilní zázemí neustále se rozvíjející společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost dalšího vzdělávání
  • stravenky
  • místo výkonu práce: Třebíč

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Marketing, reklama, public relations