Typ nabídky

Minimální mzda

Dělník ve strojírenské výrobě na 1 směnu (18.000 - 23.000 Kč)

referenční číslo: 53649 | aktuálnost: 14.09.2018

Jobs Contact

Náplň práce

Velká a úspěšná výrobní a vývojová společnost s několika pobočkami v Brně a blízkém okolí hledá dělníky na 1 směnu. Zabývá se výrobou pokrokových strojů a součástek. Má velmi stabilní postavení a je jedním z nejvýznamnějších zaměstnavatelů s příjemným pracovním prostředím a propracovaným systémem benefitů.
- navíjení elektrických točivých strojů
- navíjení cívek dle výkresové dokumentace
- různé manuální práce ve výrobě dle potřeby
- manipulace s těžšími břemeny, vhodné pro fyzicky zdatné
- práce na 1 směnu, pracovní době 6-14:00 hod

Požadujeme

- výhodou je vzdělání zaměřené na elektro nebo strojírenství
- výhodou je praxe z výrobního prostředí
- výhodou je umět s jeřáby, ale rádi zaučíme, máte možnost se rozvíjet a získat nové dovednosti

Nabízíme

- nadstandardní mzdové ohodnocení a široká škála finančních benefitů
- 25 dnů dovolené
- nadstandardně proplácené odpolední a noční směny, přesčasy a víkendy
- dotované stravování - kantýna stravenky a závodní jídelna
- příspěvek na čistění oděvů, na sport, vzdělávání
- penzijní a životní připojištění
- zvýhodněné mobilní tarify pro celou rodinu
- firemní akce
- lokalita: Brno

Mzda: 18 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Energetika, Strojírenství, Kvalita, kontrola jakosti

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita