Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník, Praha-Zdiby, náborový příspěvek 12.000Kč

referenční číslo: 5b8fc9fcbabecf3898593cea | aktuálnost: 06.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Požadavky

• Spolehlivost
• Fyzickou zdatnost
• Zkušenost na podobné pozici výhodou
• Doklady na VZV výhodou

Nabídka

• Smlouvu na HPP
• 2 Směnný provoz 15:00 – 24:00, 22:00 – 6:30
• Nástupní mzda 25.000 Kč
• Náborový příspěvek 12.000 Kč vyplácený kvartálně po dobu jednoho roku
• Místo výkonu práce Pražská 180, Zdiby
• Autobusová zastávka přímo u depa - navazuje na směny

Pracovní náplň

• Manipulace se zásilkami
• Nakládka a vykládka, balení a expedování
• Kontrola zboží a jeho výdeje ze systému
• Práce na PC

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika

Profese: skladník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity