Typ nabídky

Minimální mzda

Údržbář strojů až 35.500 Kč

referenční číslo: 5b8fc7ffbabecf3573796f25 | aktuálnost: 06.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Požadavky

• SOU
• zkušenost z údržby strojů mechanických a hydraulických
• min 2 roky praxe na pozici údržbáře ve strojírenství (ne správa budov)
• spolehlivost a samostatnost
• pracovitost a zručnost
• vyhláška 50 výhodou ne podmínkou

Nabídka

• Příjemné pracovní prostředí nové moderní haly
• Fixní mzda 30.000 Kč
• Bonusy 3.000 Kč
• 2 směnný provoz 6:30 -14:30, odpolední 14:30 – 22:30
• 7,5 hodinové směny
• Stravenky v hodnotě 90 Kč
• Příspěvek na životní připojištění
• Dovolená 20 dní
• Benefit Ela –poradenská činnost v oblasti finančního poradenství, práva atd.
• 13. plat vyplácený – 11.000 v létě na dovolenou a 11.000 na Vánoce
• Místo výkonu práce Praha 9 Čakovice

Pracovní náplň

• Preventivní a prediktivní údržba strojů a zařízení
• Realizace nápravných opatření z operativních údržeb a zajištění plynulého fungování mechanických a hydraulických strojů ve výrobě
• Podílení se na sestavování plánu prevence a predikce
• Spolupráce s oddělením výroby

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Výroba, průmysl

Profese: údržbář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity