Typ nabídky

Minimální mzda

Práce přímo v Chomutově - i bez praxe, super benefity #s7QqX

referenční číslo: 5b8d2f0e230f8e73dc4587d4 | aktuálnost: 04.10.2018

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Pro známou společnost se zaměřením na automobilový průmysl sídlící v Chomutově (v průmyslové zóně na Pražské ulici), hledáme šikovné a zručné kandidáty na výrobu autopotahů. Jedná se o práci ve třísměnném provozu. Vzdělání ani praxe není potřeba - vše Vás během úvodního školení naučíme! Nabízíme zajímavé výkonnostní prémie, 13. plat, dotované stravování a také týden dovolené navíc! Pro uchazeče ze vzdálenějších míst (Kadaň, Klášterec nad Ohří, Most, Litvínov, Jirkov) máme dotovanou svozovou dopravu!

Směnnost: třísměnný provoz (6-14h, 14-22h, 22-6h)

Nástup: Ihned

Požadujeme

- manuální zručnost, pečlivost
- spolehlivost, pracovitost
- možnost a ochotu pracovat v pravidelném 3-směnném provozu - osmihodinové směny
- dobrý zdravotní stav (práce vestoje)

Nabízíme

- stabilní dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr
- základní mzda až 22.000 Kč/měs. (odpovídá 105 Kč/hod. + měsíční odměny až 3.000 Kč s možností pravidelného růstu dle Vaší šikovnosti a výkonnosti)
- navíc 13. plat
- pracoviště přímo v Chomutově
- dotovaná firemní svozová doprava
- bonusy za pracovní a životní výročí
- jeden týden dovolené navíc (celkem 25 dní)

DALŠÍ VÝHODY:
- pravidelné zhodnocování a navrhování zaměstnanců na navýšení základní mzdy
- odměny za poskytnuté zlepšovací návrhy
- možnost stravování v areálu společnosti v kantýně a v jídelně – obědy dotovány firmou
- možnost využívání dotované firemní svozové dopravy po Jirkově a Chomutově
- dotovanou svozovou dopravu také z Mostu, Litvínova, Klášterce nad Ohří, Kadaně, Jirkova
- pravidelnou pracovní dobu od pondělí do pátku
- možnost dobrovolných přesčasů
- proplacení nákladů na vstupní lékařskou prohlídku
- zvýhodněné vstupenky v rámci rehabilitačního programu

Mzda: 22 000 - 22 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy