Typ nabídky

Minimální mzda

Technický pracovník marketingu

referenční číslo: 19207 | aktuálnost: 19.06.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Výrobní prostředí vám není cizí a v marketingu jste jako ryba ve vodě? Jste kreativní a komunikujete rád/a se zákazníky? Uvítáte také občasné zahraniční služební cesty? Výborně! Hledáme přesně vás!

Tradiční strojírenská společnost hledá nováčky do svého týmu na pozici TECHNICKÝ PRACOVNÍK MARKETINGU (35-45.000 Kč).

Náplň práce

  • podpora zavádění nových produktů na trh
  • vytváření strategií, inovací a nových projektů
  • spolupráce s výrobou, konstrukcí, obchodem
  • pravidelné monitorování trhu a konkurence
  • externí spolupráce se zákazníky a partnery

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání (strojírenství, marketing)
  • základní technickou orientaci a znalosti
  • min. mírně pokročilou úroveň angličtiny
  • proaktivní přístup, nové nápady, kreativitu
  • zájem a ochotu cestovat služebně (i zahraničí)

Nabízíme

  • různorodou a kreativní pracovní činnost
  • flexibilitu a vysokou míru seberealizace
  • minimálně pět týdnů dovolené
  • stravování ve firmě včetně občerstvení
  • firemní společensko-kulturní akce
  • místo výkonu práce: Žďársko a okolí

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Marketing, reklama, public relations, Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika