Typ nabídky

Minimální mzda

HW a SW Specialista - Instalace / Podpora (25.000 - 30.000 Kč)

referenční číslo: 53151 | aktuálnost: 09.03.2019

Jobs Contact

Náplň práce

Firma zabývající se vývojem účetních systémů a portfolia, hledá do svých řad konzultanta, který bude mít na starosti instalaci HW a SW jednoho jejich produktu u zákazníků, dělat jim po telefonu, vzdalénou plochou nebo osobně podporu a doporučovat nejlepší řešení či nejnovější instalace.

  • Zákaznická podpora (dle potřeby: mail, telefon, vzdálená plocha, osobně)
  • Instalace, konfigurace a ověření funkčnosti HW a SW osobně u zákazníka
  • Školení zákazníků nebo kolegů, práce v týmu
  • Evidence a zpracování zákaznických požadavků pro úpravy a vylepšení produktu
  • Částečná obchodní činnost (nabídka aktualizací, novějšího HW / SW, příslušenství)

Požadujeme

  • SŠ / VŠ, ideálně technického či elektrotechnického zaměření
  • Znalost instalace a konfigurace OS a aplikací
  • Zkušenosti se sestavováním nebo opravou HW
  • Prozákaznický přístup, komunikační a analytické dovednosti
  • Pokročilý uživatel balíčku MS Office
  • ŘP. sk. B – aktivní řidič, dojíždění za zákazníky (Praha a okolí)
  • AJ – čtení dokumentace
  • Výhodou: Praxe na technických pozicích
  • Výhodou: Praxe z obchodních pozic
  • Výhodou: Základní znalost SQL, sítí

Nabízíme

  • Plat odpovídající znalostem / zkušenostem + provize
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Cafeteria
  • Možnost týdne dovolené navíc v rámci Cafeterie
  • Příspěvek na stravování / stravenky
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Karta multisport
  • Parkování před budovou
  • Profesní školení
  • Firemní akce
  • Práce v mladém kolektivu
  • Středně velká stabilní společnost
  • Lokalita: Praha

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika, IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita