Typ nabídky

Minimální mzda

Zajímavá práce ve výrobě léků, mzda 28 000 Kč/měs.

referenční číslo: 13-19-295224/JD | aktuálnost: 29.10.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Pracujte pro jedničku na trhu v oblasti FARMACIE! Právě hledáme ZKUŠENÉ OPERÁTORY/KY VÝROBY do společnosti, která léky vyvíjí, produkuje i prodává. Pracovat budete ve stabilním týmu, který kapsle i tablety přímo vyrábí! Přihlaste se ihned a přijďte se podívat, jak vypadá ČISTÁ a BEZPRAŠNÁ výroba.
Na starosti budete mít:

  • obsluhu výrobních zařízení a strojů
  • vedení příslušné dokumentace
  • úklid a sanitaci pracovního prostředí
    A kolik si reálně vyděláte? U nás, kromě nástupní mzdy 22 100 Kč/měs., NAVÍC dostanete:
  • Bonusy za směnný provoz 2 400 Kč/měs.
  • Pravidelný měsíční bonus 2 210 Kč/měs.
  • Po zaučení navýšení na 23 100 Kč/měs. + bonus 2 310 Kč/měs.

Nově také nabízíme RELOKAČNÍ BALÍČEK / PŘÍSPĚVEK NA UBYTOVÁNÍ a to v celkové výši 36 000 Kč! DÁLE: teplé obědy za 30 Kč; 10 000 Kč na kartě benefitů (ke koupi lítačky, kulturních zážitků, ale i dalších benefitů); 1 týden dovolené navíc; sick days
3. směnný provoz – práce od pondělí do pátku (víkendy volné). 8mi hodinová pracovní doba na ranní / odpolední / noční směně – střídá se po týdnu.
Lokalita: Praha 10 (dobře dostupné autobusy z metra Skalka, Depo Hostivař, Opatov, Háje, Vysočanská, Černý Most a dalších lokalit).

Požadujeme

  • zkušenost s prací ve výrobě
  • znalost farmacie, chemie či potravinářství výhodou, ne podmínkou
  • zájem o dlouhodobou spolupráci
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu

Nabízíme

Benefity: * VÝKONOSTNÍ BONUS ve výši až 10% z hrubé mzdy ihned od nástupu * NADSTANDARDNÍ PŘÍPLATKY za práci přesčas a o víkendu * příplatky za směnný provoz v průměru 2 400 Kč/měs. * 6 000 Kč/měs. příspěvek na bydlení v případě stěhování za prací (vypláceno po dobu 6ti měsíců) * jeden TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC * OBĚDY či VEČEŘE v areálu pracoviště ve výši 30 KČ * nárok na FLEX PROGRAM ve výši 10 000 Kč/rok ihned po zkušební době Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 22 100 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy