Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník - 1 směna

referenční číslo: 10-21-295310/JD | aktuálnost: 30.10.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Aktuálně hledáme 2 nové kolegy na pozici SKLADNÍK s VZV v OTROKOVICÍCH.
Pozice je na 1 směnu.
Náplň práce:

  • namotávání materiálu na velké kotouče (bubny)
  • střihání materiálů
  • pohyb a manipulace s VZV vozíkem

Požadujeme

  • zkušenosti na pozici skladníka velkou výhodou
  • ovládat počítač na běžné úrovni
  • manuální zručnost podmínkou

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * dotované stravování * přípěvek na volnočasové aktivity - cafeteria systemem Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 20 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Doprava, logistika