Typ nabídky

Minimální mzda

Výrobní přípravář - rekonstrukce panelových domů

referenční číslo: 2-40-295303/JD | aktuálnost: 05.11.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

ZAJÍMÁ VÁS PŘÍPRAVA STAVEB A CHCETE ROZVÍJET SVÉ ZKUŠENOSTI PŘI PŘÍPRAVĚ STAVEBNÍCH PROJEKTŮ?
Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti rekonstrukcí panelových domů, hledáme vhodné uchazeče na pozici
PŘÍPRAVÁŘ.
Vaších hlavním úkolem bude:

  • kompletní administrace stavebních zakázek na rekonstrukce panelových domů
  • převzetí a příprava zakázky
  • výběr jednotlivých subdodavatelů
  • objednávání stavebního materiálu
  • průběžná kontrola realizace zakázky
  • finální vyhodnocení zakázky
  • ekonomické uzavření zakázky a archivace příslušné dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
  • Předchozí praxe na pozici přípraváře výhodou
  • Výborná znalost MS Office, Excel
  • Ochota učit se novým věcem
  • Týmová spolupráce
  • ŘP sk. B

Nabízíme

Benefity: * 4 týdny dovolené * stravenky * možnost dalšího vzdělávání - kurzy, školení * notebook, mobilní telefon * účast na firemních neformálních akcích * zajímavý systém osobního ohodnocení Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy