Typ nabídky

Minimální mzda

Montér pro liniové stavby (P4444)

referenční číslo: 5b87ac7fbabecf42ae2faf7e | aktuálnost: 24.10.2018

Personal Consult s.r.o.

Náplň práce

Budete součástí montážní skupiny, která se specializuje na výstavbu liniových staveb (stožáry pro elektrické vedení). Bude Vám přidělena práce, která se musí vykonat ve stanoveném čase a kvalitě. Pracovní týden je od pondělí do čtvrtka.

Požadujeme

SOU nejlépe v oboru elektro s vyhl. 50, ale nemusí být. Firma je schopná využít a rekvalifikovat i zaměstnance z jiných oborů. Důležité je chtít pracovat, nebát se práce ve výůškách, takže s tím souvisí i velmi dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost. Dalším předpokladem je zručnost a flexibilita, schopnost spolupracovat s týmem s maximální zodpovědností. Potřebovat budete ŘP B (C, E jsou velkou výhodou).

Nabízíme

Plat okolo 35 tisíc (podle dosažené kvalifikace a praxe), diety v případě, že se pracuje mimo Pardubický kraj a je nutné tam přebývat přes týden. Velmi stabilní zázemí a péče ze strany zaměstnavatele. Fungující tým a spolehliví kolegové.

Mzda: 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: + servisní výjezdy, Pardubický kraj,

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Profese: elektromontér, elektrotechnik, montér, strojní zámečník, strojník zámečník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity