Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér|3d vývoj v automotive|možnost vést tým|až 45 000 Kč|

referenční číslo: 4-30-294541/JD | aktuálnost: 01.11.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Práce v moderním prostředí mezinárodní společnosti, která patří ke špičkám ve svém oboru a řadí se mezi přední světové společnosti. Vynikající mzdové ohodnocení, příspěvek na dojezd a možnost pracovat na projektech, které jsou nyní pouze sci-fi? Zní Vám to dobře a chcete se dozvědět více?
Hledáme zkušené konstruktéry a konstruktérky na pozici do mezinárodní společnosti na pozici "KONSTRUKTÉR|3D VÝVOJ V AUTOMOTIVE|MOŽNOST VÉST TÝM|AŽ 45 000 Kč|"
Náplň práce:

  • v případě potřeby vedení konstrukčního týmu
  • tvorba CAD návrhů ve 3D konstrukčním SW
  • podílení se na vývoji prototypů v automotive oblasti
  • podílení se na mezinárodních projektech
  • řešení problémů projektů se zákazníky a dodavateli
  • plánování/řízení přípravy prototypových vzorků, ověření návrhu výrobků v souladu s časovým plánem projektu
  • technické projednávání konstrukčních změn se zákazníkem
  • účast u zákaznických auditů a auditů kvality u svěřených projektů
  • podpora při zavádění do výroby

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • zkušenosti v oblasti konstrukce
  • schopnost komunikovat v anglickém jazyce (zahraniční zákazníci)
  • zkušenosti v CAD 3D softwaru (Inventor, Ideas, Catia, ProE, apod...)
  • ochota občas cestovat k našim zákazníkům (prezentace projektů, řešení problémů)
  • nadšení pro práci v týmu a ochota tento tým i vést
  • technické myšlení

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * flexibilní pracovní doba * příspěvek na dopravu * příplatky na stravování * životní a penzijní připojištění * high-tech prostředí mezinárodní společnosti * možnosti dalšího vzdělávání a růstu a další benefity... Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Věda a výzkum, Strojírenství, Výroba, průmysl