Typ nabídky

Minimální mzda

Vývojový inženýr v oblasti mechatroniky (45-70.000 Kč)

referenční číslo: 19109 | aktuálnost: 28.01.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenost s elektronizací systémů? Jste samostatný a je na Vás spoleh?
Těším se na Váš životopis!

Strojírenská společnost rozšiřuje svůj tým a hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

VÝVOJOVÝ INŽENÝR V OBLASTI MECHATRONIKY (45 -70.000 Kč)

Náplň práce

  • Inovace a zavedení elektronizace do nyní mechanických systémů
  • Řídit zavedení navrhnutých výrobků do výroby
  • Kooperace s obchodníky a marketingem
  • Dodržování určených termínů dle plánu
  • Představení dílčích výsledků v projektu
  • Zodpovědné řešení vzniklých situací

Požadujeme

  • SŠ/VŠ se zaměřením na strojírenství nebo elektrotechniku
  • Praxi se systémovou elektronizací
  • Přehled o komunikačních technologiích
  • Přesnost, kreativní myšlení
  • Reprezentativní vystupování

Nabízíme

  • Odborné vzdělávání
  • Uplatnění inovativního myšlení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Mobil, notebook
  • Závodní stravování
  • Práce je vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: Nové Město na Moravě

Mzda: 45 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Věda a výzkum, Technika, elektrotechnika, Strojírenství