Typ nabídky

Minimální mzda

Konzultant MS dynamics 365

referenční číslo: 16-10-294308/JD | aktuálnost: 29.10.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Pokud Ti prostředí Microsoft Dynamics není zcela cizí, jsi komunikativní a očekáváš práci ve skvělém týmu, tak pojď pracovat k nám. Jsme stabilní česká společnost, která hledá nové posily do svého týmu na pozici konzultanta MS Dynamics 365. Spolupracujeme s řadou významných a zajímavých klientů na skvělých projektech a Ty můžeš být součástí toho všeho společně s námi.

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
  • Větší než pouhá uživatelská znalost systému Microsot Dynamics 365
  • Samostatnost, zodpovědnost a komunikativnost
  • Orientace na zákazníka
  • Délka praxe pro nás není rozhodující
  • Výhodou je Angličtina a řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Benefity: *Možnost profesního růstu a vzdělávání *Jazykové kurzy *Příspěvek na stravování *Příspěvek na penzijní a životní pojištění *Pružná pracovní doba *Home office Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 30 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby