Typ nabídky

Minimální mzda

Lean specialista junior

referenční číslo: 7046 | aktuálnost: 17.04.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte krátkou praxi jako procesní inženýr nebo lean specialista ve výrobní společnosti? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Hledáte novou pracovní příležitost pro svůj rozvoj a baví Vás cestování? Chcete pracovat jako LEAN SPECIALISTA v lokalitě Praha - východ? Pak jste to právě Vy, koho hledáme!

Úspěšná mezinárodní strojírenská společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici:

LEAN SPECIALISTA

Náplň práce

  • zavádění nových výrobních procesů
  • spolupráce na zavádění nových technologií
  • implementace metod procesního inženýrství
  • tvorba lay-outů a rozvržení pracovišť
  • úzká spolupráce v rámci celé společnosti

Požadujeme

  • dokončené SŠ/VŠ technického zaměření
  • komunikativní znalost AJ - podmínkou
  • praxe na obdobné pozici - výhodou
  • znalost problematiky lean managementu
  • komunikativnost a aktivní přístup
  • flexibilitu a samostatnost

Nabízíme

  • zajímavá práce v mezinárodní společnosti
  • možnost seberealizace a dalšího rozvoje
  • mzdu adekvátní zkušenostem
  • dovolená navíc a další benefity
  • místo výkonu práce: Praha - východ

Mzda: 33 000 - 43 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Strojírenství