Typ nabídky

Minimální mzda

IT operátor - vhodné pro absolventy SŠ

referenční číslo: 5b76ded1babecf6b064ca7e7 | aktuálnost: 14.11.2018

Raiffeisenbank a.s.

Do týmu IT Operation & Monitoring hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici IT Operator.

Na této pozici budete zajišťovat dohled systémů a provádět provozní činnosti podle předepsaných postupů.
Hledáme juniora, nadšence pro IT. Zbytek Vás naučíme my!

Náplň práce

  • Dohlížet na IT systémy v nepřetržitém provozu – budete mít 12 hodinové směny, denní i noční v pravidelném režimu
  • Odpovídat za včasné zjištění, analyzování a předání problému dalším řešitelům
  • Zpracovávat účetní uzávěrky, spouštět systémové zálohy, importovat, exportovat soubory

Požadujeme

  • Máte SŠ vzdělání, technický směr je vítaný

  • Ovládáte PC a jeho systémy na základní úrovni – nejsou Vám cizí pojmy jako např. server či router

  • Domluvíte se v anglickém jazyce – budete občas komunikovat se zahraničím

  • Jste samostatný a zodpovědný

  • Nevadí Vám práce v noci a 12 hodinové směny včetně víkendů – nás provoz na tomto oddělení funguje nepřetržitě

Nabízíme

  • Příležitost rozjet svoji kariéru v IT v moderním prostředí banky

  • Možnost poznat fungování IT v bance a vybrat si, jakým směrem se v tomto oboru budete chtít ubírat

  • Pravidelná pracovní doba s možností plánovaní dovolené až na rok dopředu

  • Budete mít možnost Intenzivního a pravidelného školení

  • Budete se učit od zkušených kolegů

  • Benefity na míru – třeba slevy u řady společností (a k tomu klasika – kafeterie, stravenky, týden dovolené navíc a další…)

  • Příjemné a dostupné místo práce s krásným výhledem na Praze 4 – Pankráci, přímo u stanice metra C Pankrác

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš životopis!

Místo pracoviště: Hvězdova 1716, Praha, 14000

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy