Typ nabídky

Minimální mzda

Operátor PILA PASKOV – až 22 000 Kč, 5 000 Kč za nástup

referenční číslo: 5b756673a5ad953312386774 | aktuálnost: 04.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivé kandidáty na pozici Operátora pily Paskov!

Dotované stravování!
Měsíční bonusy!
Náborový příspěvek 5 000 Kč!

Co Vás čeká?

Nabízíme

-Základní mzda 15 000 Kč + po ZD 500-2500 Kč navíc

+ měsíční bonus po ZD do výše 25 %

+ náborový příspěvek 3 000 Kč + 2 000 Kč po ZD

-20 dní dovolené (po 2 letech 25 dní dovolené)

-Dotované stravování

-Práce na hlavní pracovní poměr (žádná dohoda!)

-Nerovnoměrné rozvržení pracovní doby (2x ranní 12, 2x noční 12, 2 dny volno)

Náplň práce

-Obsluha výrobní linky na zpracování dřeva

-Kontrola svěřeného úseku výrobní linky

-Udržování pořádku na pracovišti

- Třízení, balení řeziva

Požadujeme

-Zkušenost s dřevařskou výrobou výhodou

-Spolehlivost, pracovitost

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete IHNED svůj strukturovaný životopis na email: tereza.navrkalova@adecco.com, nebo volejte 734 444 904!

ADECCO spol. s r.o., Poděbradova 7, 702 00 Ostrava

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Zemědělství, lesnictví

Profese: dělník, dělník ve výrobě, operátor výroby, pomocný dělník, výrobní operátor

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní