Typ nabídky

Minimální mzda

Produktový inženýr - junior

referenční číslo: 19035 | aktuálnost: 29.07.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Vystudoval jste VŠ, obor Mechatronika a rád byste se v tomto oboru dále rozvíjel?
Chcete pracovat na zajímavých projektech v oblasti vývoje?
Baví Vás mechanika a elektro?
Ovládáte anglický jazyk na středně pokročilé úrovni a rád byste jej využíval i při práci?

Tak se chopte této jedinečné šance pro absolventy a začněte pracovat v jedné z nejvýznamnějších Brněnských společností jako PRODUKTOVÝ INŽENÝR - JUNIOR!

Náplň práce

  • Kontrola procesu vývoje
  • Vytváření technické dokumentace
  • Technická podpora při vývoji
  • Řízení projektů, dodržování stanovených milníků
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli

Požadujeme

  • VŠ, obor: Mechatronika
  • Orientaci v oblasti mechaniky a elektroniky
  • Znalost materiálů
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (denní využití)
  • Komunikativnost a ochotu se učit novým věcem

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Příspěvky na stravování
  • Cafeterie
  • Sportovní aktivity
  • Odborný a profesní růst
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství