Typ nabídky

Minimální mzda

Technický pracovník ve výrobě (23 – 25.000 Kč)

referenční číslo: 19039 | aktuálnost: 22.10.2021

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte strojírenské vzdělání a hledáte novou práci v oblasti výroby? Máte chuť pracovat pro domácí firmu s dlouholetou historií? Pokud jsou Vaše odpovědi ANO, pak hledáme právě Vás.

Česká výrobní firma hledá kolegu na pozici:

TECHNICKÝ PRACOVNÍK VE VÝROBĚ (23 – 25.000 Kč)

Náplň práce

  • Obsluha strojů pro zpracování kovů
  • Výroba malorozměrových kovových dílů
  • Zakázková výroba dle jednotlivých přání zákazníka
  • Kontrola plynulosti výroby
  • Práce ve dvousměnném provoze

Požadujeme

  • SOU/SŠ strojního zaměření
  • Zkušenosti se zpracováním kovů (pouze výhodou)
  • Zručnost, svědomitost a pracovitost
  • Touhu po rozvoji v technické oblasti
  • Zodpovědný a týmový přístup, chuť do práce

Nabízíme

  • Zázemí rostoucí české firmy
  • Roční finanční bonusy a prémie
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvky na stravování
  • Možnost dalšího kariérního růstu
  • Pozice vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: cca 20 km od Jihlavy

Mzda: 23 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba