Typ nabídky

Minimální mzda

Operační manažer skladu

referenční číslo: 5b71d5b7a5ad9563645b59f2 | aktuálnost: 27.09.2018

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá dovozem a distribucí rychloobrátkového zboží, hledáme vhodné kandidáty na pozici Operační manažer skladu drogistického zboží.

Náplň práce

  • Nastavování a průběžné zlepšování procesů ve skladu a logistice
  • Plánování průběžných a pravidelných inventur skladových zásob
  • Koordinace a komunikace napříč celou firmou
  • Provádění pravidelných reportů
  • Ochota a schopnost zastoupit kolegy na jiných pozicích
  • Zodpovědnost za dodržování interních a bezpečnostních pravidel skladu
  • Optimalizace nákladů, minimalizace škod a ztrát

Požadujeme

  • Znalost logistiky dopravy
  • Praxe ve skladu min. 3 roky, znalost skladového hospodářství
  • Zodpovědnost a časová flexibilita
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Pokročilá znalost PC, Internet, Microsoft Office, Money S4 (výhodou)
  • Řidičský průkaz skup. B

Nabízíme

  • Práci na HPP, na dobu neurčitou
  • Platové ohodnocení: 30 000 – 50 000
  • Místo výkonu práce: Kněževes – Praha - Západ

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 30 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kněževes,

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Management

Profese: disponent, logistik, skladník, skladník/manipulant, vedoucí skladu, vedoucí/manažer skladu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity