Typ nabídky

Minimální mzda

Seřizovač – hradecko

referenční číslo: 18996 | aktuálnost: 13.12.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti se seřizováním výrobních linek či jiných průmyslových strojů nebo zařízení? Hledáte práci, která Vás bude bavit a domů půjdete s čistou hlavou? Jste ochotni pracovat na dvě směny?
Tak nám zašlete svůj životopis na níže uvedený kontakt!
Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme posilu na pozici:

SEŘIZOVAČ - HRADECKO

Náplň práce

  • seřizování a údržba montážních linek
  • práce na střižně ohybových lisech
  • kontrola a měření hotových výrobků
  • včasné plnění zadané práce

Požadujeme

  • SOU/SOŠ technického zaměření
  • zkušenosti v oblasti sériové výroby - výhodou
  • uživatelskou znalost MS Office
  • znalost měření pomocí posuvek a kalibrů
  • orientaci v technické dokumentaci

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené
  • příspěvky na stravování
  • třináctý plat
  • možnost jazykových kurzů
  • penzijní připojištění
  • pravidelné bonusy
  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Mzda: 23 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba