Typ nabídky

Minimální mzda

Fajn práce pro každého i bez praxe -zajímavé benefity #krR4N

referenční číslo: 5b698eb8b072f52382baf801 | aktuálnost: 06.09.2018

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Pro významnou mezinárodní společnost hledáme pracovníky/-ice na velmi jednoduchou a nenáročnou údržbu spotřební elektroniky (zejména čištění a drobné opravy set-top-boxů). Nemusíte se bát, projdete zaškolením a vždy Vám bude k ruce ochotný kolega! Práce probíhají v moderním provozu v Říčanech-Jažlovicích, kam se pohodlně dostanete ZDARMA svozovou dopravou od zastávky metra C - Opatov. Cesta trvá 10 minut a doprava je zajištěna na každou směnu. NÁSTUP JE MOŽNÝ IHNED, nebo dle domluvy!

Požadujeme

- manuální zručnost
- spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost
- ochotu práce na 3 směny (6:30–14:30, 14:30–22:30, 22:30–6:30)

Nabízíme

- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- mzdu až 23.000 Kč/měsíc (základní mzda + výkonnostní bonusy + příplatky dle zákoníku práce)
- NÁSTUPNÍ BONUS 10.000 Kč po odpracování 4 měsíců
- TÝDEN DOVOLENÉ navíc
- ZDARMA svozovou dopravu z Prahy, Říčan a Kladna
- příspěvek na sport a rekreaci formou MULTISPORT BENEFITu
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- dotované stravování na všech směnách
- pravidelný výplatní termín

Mzda: 20 000 - 23 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Energetika, Výroba, průmysl, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy