Typ nabídky

Minimální mzda

Samostatný strojní konstruktér

referenční číslo: 5b6410cbbabecf74646213ac | aktuálnost: 30.01.2020

ALP consulting

Naším klientem je společnost, která pracuje pro zahraniční a tuzemské investory v potravinářském, chemickém a farmaceutickém průmyslu. Firma nabízí kompletní inženýring a všechny stupně projektů včetně autorského a stavebního dozoru, ve všech profesích.

Náplň práce

- Příprava a zpracování projektové dokumentace (dispozice zařízení, potrubí, specifikace materiálu)

- Spolupráce při vytváření strojně-technologických schémat

- Spolupráce při zpracování dokumentace pro výběr dodavatele (náčrtky aparátů, dispoziční výkresy, specifikace materiálu)

- Úzká spolupráce s ostatními projektanty technologie a stavby

- Spolupráce při dodávání a při uvádění do provozu

- Účast na projednávání se zákazníkem, kontrolních dnech

- Spolupráce na interních koordinacích

- Možné služební cesty

Požadujeme

- SŠ, VŠ vzdělání - strojního zaměření

- Anglický jazyk - aktivně

- Praxe v oblasti projektování čistých prostor

- Práce na PC (AutoCad, 3D software (AutoPlant) výhodou, Microsoft office – Word, Excel)

- Řidičské oprávnění skupiny B

- Samostatnost, organizační schopnosti, zodpovědnost

Nabízíme

- Zázemí prosperující společnosti

- Kreativní a různorodá práce spojená s osobním rozvojem

- Moderní neformální pracovní prostředí

- Možnost seberealizace a profesního růstu

Region: Praha

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita