Typ nabídky

Minimální mzda

Junior controller

referenční číslo: 18645 | aktuálnost: 13.12.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti z finančního controllingu? Máte analytické myšlení a baví vás práce s čísly? Rádi byste se uplatnili v silné výrobní společnosti s mezinárodní image? Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici SENIOR CONTROLLER.

Náplň práce

  • Příprava projektů po finanční stránce
  • Měsíční a čtvrtletní reporting managementu
  • Účast na nastavení procesu kotace
  • Vývoj liniových tarifů pro nové procesy a zařízení
  • Cestování mezi výrobními závody po celé Evropě

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe ve finančním controllingu min. 2 roky
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Znalost kotování a nástrojů controllingu
  • MS Excel na velmi pokročilé úrovni

Nabízíme

  • Zajímavá práce v mezinárodní výrobní společnosti
  • Možnost cestovat po závodech v Evropě
  • Roční bonusy a prémie
  • 25 dní dovolené a zdravotní volno
  • Firemní kurzy a jazyková výuka
  • Místo výkonu práce: Teplice

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Ekonomika