Typ nabídky

Minimální mzda

Infrastrukturní Teamleader

referenční číslo: 2-10-291610/JD | aktuálnost: 05.11.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Jste už unaveni prací v korporátu? Přesto se chcete pohybovat ve společnosti, která má mezinárodní působení, pracovat na zajímavých projektech a mít fajn kolegy?
Hledáme zkušeného člověka na pozici Infrastrukturní Teamleader, který nám pomůže se zajímavými infrastrukturními projekty od presales fáze až po závěrečnou implementaci a podporu.
Hledáme někoho, kdo se nebojí nést odpovědnost za svůj tým, za kvalitu služeb, dodržení termínů i rozpočtu. Budete vést tým systémových specialistů, zadávat jim práci, účastnit se realizace řešení a podpory, komunikovat se zákazníky. Budete mít tak možnost určovat design řešení, jaké technologie se použijí a celkově projekty zastřešovat z technologického pohledu.

Požadujeme

  • Ideálně 5 let praxe v roli systémového specialisty a nějaké zkušenosti/zájem o vedení týmu
  • Velmi dobré znalosti v implementaci Microsoft technologií - MS servery, Active Directory, IIS atd.
  • Zkušenosti s návrhem řešení, konfigurací, instalací, podporou
  • Dobrá orientace v oblasti infrastruktury - LAN, SAN, virtualizace, zálohování atd.
  • Středně pokročilá úroveň anglického jazyka
  • Řidičský průkaz

Nabízíme

Benefity: * 5 týdnů dovolené * 3 dny zdravotního volna * Služební auto i pro soukromé účely * Stravenky * Příspěvek na penzijní připojištění * Kurzy anglického jazyka * Školení * Certifikace * Příspěvek na dopravu * Možnost občasné práce z domova * Pružná pracovní doba Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby