Typ nabídky

Minimální mzda

KEY account manager | služební auto | 120 000 Kč

referenční číslo: 11-13-291268/JD | aktuálnost: 29.10.2018

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Jste komunikativní osobnost schopná udržovat a rozvíjet vztahy se zákazníky na tuzemské i mezinárodní úrovni? Mluvíte anglicky i německy? Navyšování plánu prodeje je pro Vás samozřejmostí? Orientujete se na trhu v oblasti automotive? Chcete se v rámci práce podívat po světě?
Hledáme zkušeného KEY ACCOUNT MANAGERA, který:

  • Pečuje o portfolio zákazníků - řídí veškerá jednání se zákazníky v oblasti automotive
  • Zavádí vhodná opatření s cílem zvýšit spokojenost zákazníků
  • Stanovuje roční plány obratu a zajišťuje jejich plnění
  • Určuje cenovou strategii jak pro sériové díly, tak pro prototypy
  • Odpovídá za správnost smluvní dokumentace
  • Účastní se auditů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Znalost trhu v oblasti automotive podmínkou
  • Komunikativní angličtina + němčina
  • Znalost MS Office
  • Silné zaměření na zákazníka
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Ochota cestovat v rámci ČR a zahraničí (Německo, Belgie, Anglie, Španělsko) - cca 30% pracovní doby

Nabízíme

Benefity: * 13. mzda * Bonusy * Služební auto i pro soukromé účely * 5 týdnů dovolené * Firemní vzdělávání * Jazykové kurzy * Stravování s příspěvkem zaměstnavatele * Příspěvek na životní pojištění * Masáže v areálu závodu (2/3 ceny dotovány zaměstnavatelem) * Prodej výrobků se slevou * Příspěvek na kulturní a sportovní vyžití Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition

Mzda: 80 000 - 120 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Management