Typ nabídky

Minimální mzda

Referent stavebního oddělení

referenční číslo: 5b5ac69fbabecf4eed7bca17 | aktuálnost: 09.07.2021

Městská část Praha 7

Městská část Praha 7 vyhlašuje výběrové řízení na obsazení volné pozice "Referent stavebního oddělení - Stavební úřad - SÚ"

Náplň práce

Aplikace postupů podle stavebního zákona v rozsahu agendy obecného stavebního úřadu. Zejména se jedná o vydávání stavebních povolení, souhlasů s ohlášeným záměrem, souhlasů se změnou v užívání stavby, povolení stavby ve společném řízení, povolení změny stavby, kolaudačních souhlasů nebo rozhodnutí.

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu (fakulta stavební);
  • vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví + 2 roky praxe v oboru;
  • středoškolské s maturitou v oboru stavebnictví + 3 roky praxe v oboru.

Znalost:

  • stavební zákon (č. 183/2006 Sb.), včetně prováděcích vyhlášek;
  • správní řád (zákon č. 500/2004 Sb.);
  • nařízení č.10/2016 Sb. hl. m. Prahy Pražské stavební předpisy;
  • práce s PC zejména MS WORD, EXCEL, Internet
  • praxe ve státní správě, znalost práce s VITA, RUIAN,  MISYS výhodou

Organizační a komunikační schopnosti, dobrá orientace ve stavebních výkresech, pečlivost, samostatnost, spolehlivost a dobrá znalost češtiny

Znalost ÚP MHMP výhodou.

Veškeré požadavky pro výkon funkce a výběrové řízení jsou zveřejněny na úřední desce ÚMČ Praha 7 a na www.praha7.cz v rubrice volná místa.

Nabízíme

Pracovní poměr na dobu neurčitou

Zařazení do 10. platové třídy podle délky praxe a vzdělání, po zkušební době osobní příplatek.

Zaměstnanecké benefity:

  • stravenky

  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění pojištění

  • 3 dny zdravotní volno

  • osobní konto zaměstnance formou poukázek Flexi Pass

  • 5 týdnů dovolené

  • pružná pracovní doba

Místo pracoviště: U Průhonu 1338/38, Praha 7, 17000

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita