Typ nabídky

Minimální mzda

Technik automatických dveří (30-35.000 Kč)

referenční číslo: 18789 | aktuálnost: 06.10.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Víš, jaká technika se skrývá za obyčejným otevřením automatických dveří nebo vrat? Volant je tvým věrným přítelem stejně jako elektro? Pak hledáme právě tebe! Pošli nám svůj životopis!

Česká servisní společnost hledá nového kolegu na pozici:

TECHNIK AUTOMATICKÝCH DVEŘÍ (30-35.000 Kč)

Náplň práce

  • Montáž a oživení automatizovaných dveří
  • Servis automatických dveří na fotobuňku
  • Komunikace se zákazníkem
  • Cestování z domova služebním autem na denní bázi

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Praxi v oboru automatických dveří, vratových systémů
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Spolehlivost, samostatnost

Nabízíme

  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Příspěvek na stravování
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stabilní práci v české rodinné společnosti
  • Místo výkonu práce: Praha

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl