Typ nabídky

Minimální mzda

Architect - RMM team

referenční číslo: 18781 | aktuálnost: 19.11.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Pracujte pro společnost, která vyvíjí produkty pro kanceláře budoucnosti! Buďte součástí týmu, který má celosvětový přesah. Navrhněte architekturu pro projekt, který "je vidět"!

Náplň práce

  • Návrh architektury pro vzdálenou správu systémů
  • Zpracování návrhů dle systémových požadavků
  • Spolupráce s dalšími Systémovými a Enterprise architekty
  • Spolupráce s vývojovým oddělením
  • Zodpovědost za tvorbu dokumentace

Požadujeme

  • Prokazatelné zkušenosti v rámci IT Architektury
  • Zkušenosti s architekturou data center
  • Znalost nástrojů Landscape, Acronis
  • Znalost v rámci oblasti Microservisů
  • Zkušenosti s cloudovými řešeními výhodou
  • Praktické zkušenosti s agilním vývojem

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, 2 Sick days
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost kariérního vzdělávání
  • Spolupráci se zahraničními týmy
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Teambuildingové akce
  • Pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské